BAS7004E6327HTSA1 nu mai este pe stoc, iar comenzile în așteptare nu sunt disponibile momentan.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Nexperia USA Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Direct
Diodes Incorporated
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
Diotec Semiconductor
Similar
Nexperia USA Inc.
În stoc: 400
STMicroelectronics
onsemi
Panjit International Inc.
Matrice diode Conexiune serie 1 pereche 70 V 70mA (c.c.) Montare pe suprafață TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
BAS7004E6327HTSA1
Numărul produsului DigiKey
BAS7004E6327HTSA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
BAS7004E6327HTSA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BAS7004E6327HTSA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BAS7004E6327HTSA1
Descriere
DIODE ARRAY SCHOT 70V 70MA SOT23
Referință client
Descriere detaliată
Viteză
Semnal redus =< 200mA (Io), Orice redusă
Producător
Infineon Technologies
Timp recuperare inversă (trr)
100 ps
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 nA @ 50 V
Stare piesă
DigiKey nu mai oferă acest produs
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Configurație diode
Conexiune serie 1 pereche
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
70 V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-SOT23
Curent - Mediu rectificat (Io) (per diodă)
70mA (c.c.)
Număr produs de bază
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1 V @ 15 mA