ACM7060-701-2PL-TL01
Numărul produsului DigiKey
445-2215-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-2215-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-2215-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ACM7060-701-2PL-TL01
Descriere
CMC 4A 2LN 700 OHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 700 Ohms @ 100 MHz 4A DCR 15mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ACM7060-701-2PL-TL01 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.c.
80V
Producător
TDK
Valoare nominală tensiune - C.a.
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
Tip filtru
Linie alimentare
Caracteristici
Număr de linii
2
Tip montare
Montare pe suprafață
Impedanță la frecvență
700 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,276" L x 0,236" l (7,00mm x 6,00mm)
Valoare nominală curent (Max)
4A
Înălțime (Max)
0,138" (3,50mm)
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
15mOhm