FBMH3225HM102NT
Numărul produsului DigiKey
587-1753-2-ND - Bandă și mosor (TR)
587-1753-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
587-1753-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FBMH3225HM102NT
Descriere
FERRITE BEAD 1 KOHM 1210 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 kOhms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 1210 (3225 metric) 2A 100mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FBMH3225HM102NT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
2A
Producător
Taiyo Yuden
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
100mOhm
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
1210 (3225 metric)
Tip filtru
Linie alimentare
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de linii
1
Înălțime (Max)
0,110" (2,80mm)
Impedanță la frecvență
1 kOhms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)