SMBJ58A-13-F
Numărul produsului DigiKey
SMBJ58A-FDITR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMBJ58A-FDICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMBJ58A-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMBJ58A-13-F
Descriere
TVS DIODE 58VWM 93.6VC SMB
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
93,6V Clemă 6,4A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SMB
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMBJ58A-13-F Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
6,4A
Prod.
Putere - Impuls maxim
600W
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
58V
Tensiune - Străpungere (Min)
64,4V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
93,6V