Imaginea pentru VS-10MQ100NTRPBF nu este disponibilă
VS-10MQ100NTRPBF
Numărul produsului DigiKey
10MQ100NPBFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
10MQ100NPBFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
10MQ100NPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
VS-10MQ100NTRPBF
Descriere
DIODE SCHOTTKY 100V 1A DO214AC
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 100 V 1A Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
VS-10MQ100NTRPBF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 µA @ 100 V
Capacitanță la Vr, F
38pF la 10V, 1MHz
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Pachet dispozitiv furnizor
DO-214AC (SMA)
Curent - Mediu rectificat (Io)
1A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 150°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
780 mV @ 1 A