G125-MV12005M1P
G125-MV12005M1P
Harwin’s Company Overview
G125-MV12005M1P
Numărul produsului DigiKey
952-4112-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
G125-MV12005M1P
Descriere
CONN HEADER VERT 20POS 1.25MM
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns 20 position 0,049" (1,25mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
G125-MV12005M1P Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Lungime de contact generală
Prod.
Înălțime izolație
0,193" (4,90mm)
Serie
Formă contact
Circular
Ambalaj
Bandă
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact - Conectare
8,00µin (0,203µm)
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Auriu
Tip contact
Pin tip tată
Material contact
Fosfor bronz
Pas - Conectare
Material izolație
Poliamidă (PA4T), Nailon 4T, Umplut cu sticlă, Fără halogen
Număr de poziţii
Caracteristici
Flanșă pentru închidere contacte, Flanșă de montare, Gata de montare
Număr de rânduri
2
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Spații între rânduri - Conectare
Protecție la infiltrare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stil
Culoare izolație
Verde
Înveliș
Cu manta – Perete 4
Valoare nominală curent (Amp)
2A
Tip montare
Valoare nominală tensiune
450V
Terminație
Aliaj de lipit
Înălțimi stivuire cu conectare
7,25mm, 7,33mm
Tip fixare
Blocare cu șurub
Grosime finisaj contact - Știft
8,00µin (0,203µm)
Lungime contact - Conectare
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,118" (3,00mm)