G125-2242096F1
G125-2242096F1
Harwin Gecko Screw-Lok Series | Digi-Key Daily
G125-2242096F1
Numărul produsului DigiKey
952-3680-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
G125-2242096F1
Descriere
CONN RCPT HSG 20POS 1.25MM
Termen de livrare standard al producătorului
9 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
20 Conectori dreptunghiulari – carcase Soclu Verde 0,049" (1,25mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
G125-2242096F1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Spații între rânduri
0,049" (1,25mm)
Prod.
Tip montare
Montare panou
Serie
Terminație contact
Sertizare
Ambalaj
Vrac
Tip fixare
Blocare cu șurub
Stare piesă
Activ
Culoare
Verde
Tip conector
Caracteristici
Șuruburi de reglare, Flanșă de montare, Cheie de polarizare
Tip contact
Soclu tip mamă
Material izolație
Poliamidă (PA4T), Nailon 4T, Umplut cu sticlă, Fără halogen
Număr de poziţii
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Pas
0,049" (1,25mm)