G125-3242096M1
G125-3242096M1
Harwin Gecko Screw-Lok Series | Digi-Key Daily
G125-3242096M1
Numărul produsului DigiKey
952-3684-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
G125-3242096M1
Descriere
CONN PLUG HSG 20POS 1.25MM
Termen de livrare standard al producătorului
9 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
20 Conectori dreptunghiulari – carcase Mufă Verde 0,049" (1,25mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
G125-3242096M1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Spații între rânduri
0,049" (1,25mm)
Prod.
Tip montare
Suspendat liber (în linie)
Serie
Terminație contact
Sertizare
Ambalaj
Vrac
Tip fixare
Blocare cu șurub
Stare piesă
Activ
Culoare
Verde
Tip conector
Caracteristici
Inserții filetate
Tip contact
Pin tip tată
Material izolație
Poliamidă (PA4T), Nailon 4T, Umplut cu sticlă, Fără halogen
Număr de poziţii
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Pas
0,049" (1,25mm)