G125-FV12005F1P
G125-FV12005F1P
Harwin Gecko Screw-Lok Series | Digi-Key Daily
G125-FV12005F1P
Numărul produsului DigiKey
952-3664-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
G125-FV12005F1P
Descriere
CONN RCPT 20POS 0.049 GOLD PCB
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
20 Poziție Soclu Conector 0,049" (1,25mm) Orificiu străpuns Auriu
Modele EDA/CAD
G125-FV12005F1P Modele
Înălțime izolație
0,207" (5,25mm)
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Valoare nominală curent (Amp)
2A
Spații între rânduri - Conectare
0,049" (1,25mm)