G125-MS12005M2P
G125-MS12005M2P
Harwin Gecko Screw-Lok Series | Digi-Key Daily
G125-MS12005M2P
Numărul produsului DigiKey
952-3676-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
G125-MS12005M2P
Descriere
CONN HEADER SMD 20POS 1.25MM
Termen de livrare standard al producătorului
9 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Montare pe suprafață 20 position 0,049" (1,25mm)
Modele EDA/CAD
G125-MS12005M2P Modele
Înălțime izolație
0,193" (4,90mm)
Ambalaj
Vrac
Grosime finisaj contact - Conectare
8,00µin (0,203µm)
Material contact
Fosfor bronz
Pas - Conectare
Material izolație
Poliamidă (PA4T), Nailon 4T, Umplut cu sticlă, Fără halogen
Număr de poziţii
Caracteristici
Flanșă pentru închidere contacte, Flanșă de montare, Gata de montare
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Valoare nominală curent (Amp)
2A per contact
Tip montare
Valoare nominală tensiune
450V
Înălțimi stivuire cu conectare
7,35mm, 7,45mm, 7,8mm