G125-FC12005F1-0150F1
G125-FC12005F1-0150F1
Harwin’s Company Overview
G125-FC12005F1-0150F1
Numărul produsului DigiKey
952-4242-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
G125-FC12005F1-0150F1
Descriere
CBL GECKO 1.25MM F-F 150MM 20POS
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
20 Poziție ansamblu de cabluri dreptunghiular Soclu la soclu 0,492' (150,00mm, 5,91")
Categorie
Lungime
0,492' (150,00mm, 5,91")
Producător
Harwin Inc.
Caracteristici
Cheie de polarizare, Blocare cu șurub
Serie
Culoare
Alb, Individual
Ambalaj
Pungă
Ecranare
Fără ecranare
Stare piesă
Activ
Utilizare
Tip conector
Soclu la soclu
Terminație cablu
Sertizare
Număr de poziţii
20
Finisaj contact
2
Grosime finisaj contact
Pas - Conector
0,049" (1,25mm)