G125-MS12005M1R
Numărul produsului DigiKey
952-G125-MS12005M1RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
952-G125-MS12005M1RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
952-G125-MS12005M1RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
G125-MS12005M1R
Descriere
CONN HEADER SMD 20POS 1.25MM
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Montare pe suprafață 20 position 0,049" (1,25mm)
Modele EDA/CAD
G125-MS12005M1R Modele
Înălțime izolație
0,193" (4,90mm)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Grosime finisaj contact - Conectare
8,00µin (0,203µm)
Material contact
Fosfor bronz
Pas - Conectare
Material izolație
Poliamidă (PA4T), Nailon 4T, Umplut cu sticlă, Fără halogen
Număr de poziţii
Caracteristici
Flanșă pentru închidere contacte, Gata de montare, Cheie de polarizare
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Valoare nominală curent (Amp)
2A
Tip montare
Valoare nominală tensiune
450V
Înălțimi stivuire cu conectare
7,33mm, 7,4mm