G125-FV11005F1P
Numărul produsului DigiKey
952-3623-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
G125-FV11005F1P
Descriere
CONN RCPT 10POS 0.049 GOLD PCB
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 Poziție Soclu Conector 0,049" (1,25mm) Orificiu străpuns Auriu
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
G125-FV11005F1P Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Culoare izolație
Verde
Prod.
Înălțime izolație
0,207" (5,25mm)
Serie
Lungime contact - Știft
Ambalaj
Bandă
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Stare piesă
Activ
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Auriu
Tip contact
Soclu tip mamă
Înălțimi stivuire cu conectare
Stil
Placă la placă sau cablu
Protecție la infiltrare
Număr de poziţii
Caracteristici
Șuruburi de reglare, Gata de montare, Cheie de polarizare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală curent (Amp)
2A
Pas - Conectare
Valoare nominală tensiune
Număr de rânduri
2
Aplicații
Automobile, De uz universal
Spații între rânduri - Conectare
0,049" (1,25mm)