G125-FV11205F1P
G125-FV11205F1P
Harwin Gecko Screw-Lok Series | Digi-Key Daily
G125-FV11205F1P
Numărul produsului DigiKey
952-3624-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
G125-FV11205F1P
Descriere
CONN RCPT 12POS 0.049 GOLD PCB
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
12 Poziție Soclu Conector 0,049" (1,25mm) Orificiu străpuns Auriu
Modele EDA/CAD
G125-FV11205F1P Modele
Înălțime izolație
0,207" (5,25mm)
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Valoare nominală curent (Amp)
2A
Spații între rânduri - Conectare
0,049" (1,25mm)