G125-MH11005M4P
Numărul produsului DigiKey
952-G125-MH11005M4P-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
G125-MH11005M4P
Descriere
CONN HDR 1.25MM R/A 10POS
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns, Unghi drept 10 position 0,049" (1,25mm)
Modele EDA/CAD
G125-MH11005M4P Modele
Înălțime izolație
0,209" (5,30mm)
Ambalaj
Bandă
Grosime finisaj contact - Conectare
8,00µin (0,203µm)
Material contact
Fosfor bronz
Pas - Conectare
Material izolație
Poliamidă (PA4T), Nailon 4T, Umplut cu sticlă, Fără halogen
Număr de poziţii
Caracteristici
Flanșă pentru închidere contacte, Flanșă de montare, Gata de montare, Cheie de polarizare
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Valoare nominală curent (Amp)
2A
Tip montare
Valoare nominală tensiune
450V
Înălțimi stivuire cu conectare
Tip fixare
Blocare cu șurub
Grosime finisaj contact - Știft
8,00µin (0,203µm)
Lungime contact - Conectare
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,130" (3,30mm)