TV1030-3R0106-R
Numărul produsului DigiKey
283-4668-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TV1030-3R0106-R
Descriere
CAP 10F -10% +30% 3V T/H
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 F Supercondensator (EDLC) 3 V Radial, Bidon 26mOhm 1000 ore la 85°C
Categorie
Grad
Producător
Eaton - Electronics Division
Calificare
Serie
Terminație
Pini PC
Ambalaj
Vrac
Tip montare
Orificiu străpuns
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Capacitanță
10 F
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Toleranță
-10%, +30%
Mărime/Dimensiune
0,413" diam. (10,50mm)
Tensiune - Nominală
3 V
Înălțime - Montat (Max)
1,240" (31,50mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
26mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 85°C