TPLH-3R0/10WR10X30
Numărul produsului DigiKey
2085-TPLH-3R0/10WR10X30-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TPLH-3R0/10WR10X30
Descriere
CAP 10F 3.0V T/H
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 F Supercondensator (EDLC) 3 V Radial, Bidon 40mOhm la 1kHz 1000 ore la 65°C
Categorie
Grad
Producător
Tecate Group
Calificare
Serie
Terminație
Pini PC
Ambalaj
Vrac
Tip montare
Orificiu străpuns
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Capacitanță
10 F
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Toleranță
±5%
Mărime/Dimensiune
0,394" diam. (10,00mm)
Tensiune - Nominală
3 V
Înălțime - Montat (Max)
1,240" (31,50mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
40mOhm la 1kHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 65°C
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 65°C