TV1625-3R0256-R
Numărul produsului DigiKey
283-TV1625-3R0256-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TV1625-3R0256-R
Descriere
CAP 25F -10% +30% 3V T/H
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
25 F Supercondensator (EDLC) 3 V Radial, Bidon 18mOhm 1000 ore la 85°C
Capacitanță
25 F
Spațiu între derivații
0,295" (7,50mm)
Toleranță
-10%, +30%
Mărime/Dimensiune
0,650" diam. (16,50mm)
Tensiune - Nominală
3 V
Înălțime - Montat (Max)
1,122" (28,50mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
18mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 85°C