HV1030-2R7106-R
Numărul produsului DigiKey
283-4202-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HV1030-2R7106-R
Descriere
CAP 10F -10% +30% 2.7V T/H
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 F Supercondensator (EDLC) 2.7 V Radial, Bidon 34mOhm la 100Hz 1000 ore la 65°C
Capacitanță
10 F
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Toleranță
-10%, +30%
Mărime/Dimensiune
0,394" diam. (10,00mm)
Tensiune - Nominală
2.7 V
Înălțime - Montat (Max)
1,240" (31,50mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
34mOhm la 100Hz
Temperatură de funcționare
-40°C – 65°C
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 65°C