TV0820-3R0335-R
Numărul produsului DigiKey
283-TV0820-3R0335-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TV0820-3R0335-R
Descriere
CAP 3.3F 3V .075 OHM
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
3.3 F Supercondensator (EDLC) 3 V Radial, Bidon 75mOhm 1000 ore la 65°C
Categorie
Grad
Producător
Eaton - Electronics Division
Calificare
Serie
Terminație
Pini PC
Ambalaj
Vrac
Tip montare
Orificiu străpuns
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Capacitanță
3.3 F
Spațiu între derivații
0,138" (3,50mm)
Toleranță
-10%, +30%
Mărime/Dimensiune
0,335" diam. (8,50mm)
Tensiune - Nominală
3 V
Înălțime - Montat (Max)
0,827" (21,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
75mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 65°C
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 65°C