NFM15HC105D0G3D
Numărul produsului DigiKey
490-NFM15HC105D0G3DTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-NFM15HC105D0G3DCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-NFM15HC105D0G3DDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NFM15HC105D0G3D
Descriere
CAP FEEDTHRU 1UF 20% 4V 0402
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 µF Condensator de intrare 4V 2 A 30mOhm 0402 (1005 metric), Placă pentru PC 3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
NFM15HC105D0G3D Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
30mOhm
Producător
Murata Electronics
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Serie
Pierdere la inserare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Coeficient de temperatură
Stare piesă
Activ
Valori nominale
AEC-Q200
Tip
Alimentare
Tip montare
Montare pe suprafață
Capacitanță
1 µF
Pachet/cutie
0402 (1005 metric), Placă pentru PC 3
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Tensiune - Nominală
4V
Înălțime (Max)
0,020" (0,50mm)
Curent
2 A