NFM18HC106D0G3L
Numărul produsului DigiKey
490-NFM18HC106D0G3LTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-NFM18HC106D0G3LCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-NFM18HC106D0G3LDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NFM18HC106D0G3L
Descriere
CAP FEEDTHRU 10UF 20% 4V 0603
Descriere detaliată
10 µF Condensator de intrare 4V 4 A 30mOhm 0603 (1608 metric), Placă pentru PC 3
Modele EDA/CAD
NFM18HC106D0G3L Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
30mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Valori nominale
AEC-Q200
Capacitanță
10 µF
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Tensiune - Nominală
4V
Înălțime (Max)
0,053" (1,35mm)
Curent
4 A