D24V0S1U2TQ-7
Numărul produsului DigiKey
31-D24V0S1U2TQ-7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
31-D24V0S1U2TQ-7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
31-D24V0S1U2TQ-7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
D24V0S1U2TQ-7
Descriere
TVS DIODE 24VWM 36VC SOD523
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
36V Clemă 6A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-523
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
D24V0S1U2TQ-7 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Protecție linie electrică
Nu
Prod.
Aplicații
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
35pF la 1MHz
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Automobile
Canale unidirecționale
1
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
24V (max.)
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
27V
Pachet/cutie
SC-79, SOD-523
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
36V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
6A (8/20µs)
Număr produs de bază
Putere - Impuls maxim
360W