SMF4L30A
Numărul produsului DigiKey
F7469TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F7469CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F7469DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMF4L30A
Descriere
TVS DIODE 30VWM 48.4VC SOD123F
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
48,4V Clemă 8,3A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-123F
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
8,3A
Prod.
Putere - Impuls maxim
400W
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
30V
Tensiune - Străpungere (Min)
33,3V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
48,4V