BAS70-05-E3-08
Numărul produsului DigiKey
BAS70-05-E3-08TR-ND - Bandă și mosor (TR)
BAS70-05-E3-08CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BAS70-05-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BAS70-05-E3-08
Descriere
DIODE ARR SCHOTT 70V 200MA SOT23
Termen de livrare standard al producătorului
41 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice diode 1 perechi cu catod comun 70 V 200mA (c.c.) Montare pe suprafață TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BAS70-05-E3-08 Modele
Atributele produsului
Viteză
Semnal redus =< 200mA (Io), Orice redusă
Producător
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Timp recuperare inversă (trr)
5 ns
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 nA @ 50 V
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare - Joncțiune
125°C (max.)
Configurație diode
1 perechi cu catod comun
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
70 V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-3
Curent - Mediu rectificat (Io) (per diodă)
200mA (c.c.)
Număr produs de bază
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
410 mV @ 1 mA