BAS70-04-7 nu se mai fabrică și nu mai este disponibil în oferta DigiKey.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Diodes Incorporated
În stoc: 0
Fișă de date
Upgrade
Nexperia USA Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Upgrade
Infineon Technologies
Infineon Technologies
Similar
STMicroelectronics
Similar
Nexperia USA Inc.
Matrice diode Conexiune serie 1 pereche 70 V 70mA (c.c.) Montare pe suprafață TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
BAS70-04-7
Numărul produsului DigiKey
BAS70-04DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
BAS70-04-7
Descriere
DIODE ARR SCHOT 70V 70MA SOT23-3
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
BAS70-04-7 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Semnal redus =< 200mA (Io), Orice redusă
Producător
Diodes Incorporated
Timp recuperare inversă (trr)
5 ns
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 nA @ 50 V
Stare piesă
DigiKey nu mai oferă acest produs
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 125°C
Configurație diode
Conexiune serie 1 pereche
Tip montare
Montare pe suprafață
Tehnologie
Schottky
Pachet/cutie
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
70 V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-3
Curent - Mediu rectificat (Io) (per diodă)
70mA (c.c.)
Număr produs de bază
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1 V @ 15 mA