405I35D12M00000 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
CTS-Frequency Controls
În stoc: 164.311
Fișă de date
Similar
CTS-Frequency Controls
În stoc: 0
Fișă de date
TXC CORPORATION
12 MHz ±30ppm Cristal 18pF 60 Ohms 4-SMD, Fără derivație
405I35D12M00000
Numărul produsului DigiKey
110-405I35D12M00000TR-ND - Bandă și mosor (TR)
110-405I35D12M00000CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
110-405I35D12M00000DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
405I35D12M00000
Descriere
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
405I35D12M00000 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
60 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
12 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (5x3,2)
Stabilitate frecvență
±50ppm
Mărime/Dimensiune
0,197" L x 0,126" l (5,00mm x 3,20mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,033" (0,85mm)
Capacitanță sarcină
18pF