405I35C12M00000 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
CTS-Frequency Controls
În stoc: 164.311
Fișă de date
Similar
CTS-Frequency Controls
În stoc: 0
Fișă de date
TXC CORPORATION
TXC CORPORATION
Imaginea pentru 405I35C12M00000 nu este disponibilă
405I35C12M00000
Numărul produsului DigiKey
405I35C12M00000-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
405I35C12M00000
Descriere
CRYSTAL 12.0000MHZ 16PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
12 MHz ±30ppm Cristal 16pF 60 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
60 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
12 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (5x3,2)
Stabilitate frecvență
±50ppm
Mărime/Dimensiune
0,197" L x 0,126" l (5,00mm x 3,20mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,033" (0,85mm)
Capacitanță sarcină
16pF