405I35E12M00000 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
CTS-Frequency Controls
În stoc: 164.311
Fișă de date
Similar
CTS-Frequency Controls
În stoc: 0
Fișă de date
TXC CORPORATION
12 MHz ±30ppm Cristal 20pF 60 Ohms 4-SMD, Fără derivație
405I35E12M00000
Numărul produsului DigiKey
405I35E12M00000-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
405I35E12M00000
Descriere
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
405I35E12M00000 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
60 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Frecvență
12 MHz
Stabilitate frecvență
±50ppm
Mărime/Dimensiune
0,197" L x 0,126" l (5,00mm x 3,20mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,033" (0,85mm)
Capacitanță sarcină
20pF