403I35E12M00000 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
CTS-Frequency Controls
În stoc: 8.081
Fișă de date
Similar
CTS-Frequency Controls
În stoc: 164.311
Fișă de date
12 MHz ±30ppm Cristal 20pF 150 Ohms 4-SMD, Fără derivație
403I35E12M00000
Numărul produsului DigiKey
403I35E12M00000-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
403I35E12M00000
Descriere
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
403I35E12M00000 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
150 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Frecvență
12 MHz
Stabilitate frecvență
±50ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,030" (0,75mm)
Capacitanță sarcină
20pF