403C35E12M00000
Numărul produsului DigiKey
110-403C35E12M00000TR-ND - Bandă și mosor (TR)
110-403C35E12M00000CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
110-403C35E12M00000DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
403C35E12M00000
Descriere
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
Descriere detaliată
12 MHz ±30ppm Cristal 20pF 150 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
150 Ohms
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Frecvență
12 MHz
Stabilitate frecvență
±50ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,030" (0,75mm)
Capacitanță sarcină
20pF