TPS549D22RVFT
Numărul produsului DigiKey
296-44800-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-44800-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-44800-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TPS549D22RVFT
Descriere
IC REG BUCK ADJ 40A 40LQFN
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Coborâre CI regulator comutare Pozitiv Reglabil 0,6V 1 Ieșire 40A 40-PowerLFQFN
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TPS549D22RVFT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Intrare (Max)
22V
Prod.
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
Serie
Tensiune - Ieșire (Max)
5,5V
Digi-Reel®
Curent - Ieșire
Stare piesă
Activ
Frecvență - Comutare
Selectabil
Funcție
retragere
Redresor sincron
Da
Configurație ieșire
Pozitiv
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Topologie
Pachet/cutie
Număr de ieșiri
1
Pachet dispozitiv furnizor
40-LQFN-CLIP (7x5)
Tensiune - Intrare (Min)
4,5V