SMLJ30CA
Numărul produsului DigiKey
SMLJ30CABTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMLJ30CABCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMLJ30CABDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMLJ30CA
Descriere
TVS DIODE 30VWM 48.4VC SMC
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
48,4V Clemă 62A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AB (SMC)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMLJ30CA Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
62A
Prod.
Putere - Impuls maxim
3000W (3kW)
Serie
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale bidirecționale
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
30V
Pachet/cutie
DO-214AB, SMC
Tensiune - Străpungere (Min)
33,3V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
48,4V