SM30T35CAY
Numărul produsului DigiKey
497-12190-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-12190-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-12190-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SM30T35CAY
Descriere
TVS DIODE 30VWM 48.4VC SMC
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
48,4V Clemă 62A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SMC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SM30T35CAY Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere - Impuls maxim
3000W (3kW)
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Serie
Aplicații
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Automobile
Canale bidirecționale
1
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
30V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
33,3V
Pachet/cutie
DO-214AB, SMC
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
48,4V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
62A