5.0SMDJ30CA
Numărul produsului DigiKey
5.0SMDJ30CABBTR-ND - Bandă și mosor (TR)
5.0SMDJ30CABBCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
5.0SMDJ30CABBDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
5.0SMDJ30CA
Descriere
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
48,4V Clemă 103A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AB (SMC)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
5.0SMDJ30CA Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
103A
Prod.
Putere - Impuls maxim
5000W (5kW)
Serie
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
Telecom
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale bidirecționale
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
30V
Pachet/cutie
DO-214AB, SMC
Tensiune - Străpungere (Min)
33,3V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
48,4V