5.0SMDJ30CAS
Numărul produsului DigiKey
18-5.0SMDJ30CASTR-ND - Bandă și mosor (TR)
18-5.0SMDJ30CASCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
18-5.0SMDJ30CASDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
5.0SMDJ30CAS
Descriere
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
48,4V Clemă 103,3A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AB (SMCJ)
Categorie
Putere - Impuls maxim
5000W (5kW)
Prod.
Protecție linie electrică
Da
Serie
Aplicații
Telecom
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Canale bidirecționale
1
Calificare
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
30V
Tensiune - Străpungere (Min)
33,3V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
48,4V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
103,3A