SMC30J30CA
Numărul produsului DigiKey
497-12219-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-12219-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-12219-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMC30J30CA
Descriere
TVS DIODE 30VWM 48.4VC SMC
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
48,4V Clemă 62A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SMC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMC30J30CA Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
62A
Prod.
Putere - Impuls maxim
3000W (3kW)
Serie
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Canale bidirecționale
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
30V
Pachet/cutie
DO-214AB, SMC
Tensiune - Străpungere (Min)
33,3V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
48,4V