SMC3K30CA-M3/57
Numărul produsului DigiKey
SMC3K30CA-M3/57GITR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMC3K30CA-M3/57GICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
SMC3K30CA-M3/57
Descriere
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
48,4V Clemă 62A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AB (SMCJ)
Modele EDA/CAD
SMC3K30CA-M3/57 Modele
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
62A
Prod.
Putere - Impuls maxim
3000W (3kW)
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
30V
Tensiune - Străpungere (Min)
33,3V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
48,4V