ACM7060-301-2PL-TL01
Numărul produsului DigiKey
445-2214-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-2214-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-2214-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ACM7060-301-2PL-TL01
Descriere
CMC 5A 2LN 300 OHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 300 Ohms @ 100 MHz 5A DCR 10mOhm
Modele EDA/CAD
ACM7060-301-2PL-TL01 Modele
Valoare nominală tensiune - C.c.
80V
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Digi-Reel®
Valori nominale
Impedanță la frecvență
300 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,276" L x 0,236" l (7,00mm x 6,00mm)
Valoare nominală curent (Max)
5A
Înălțime (Max)
0,138" (3,50mm)
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
10mOhm