HZ0402A601R-10
Numărul produsului DigiKey
240-2364-2-ND - Bandă și mosor (TR)
240-2364-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
240-2364-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HZ0402A601R-10
Descriere
FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
600 Ohms @ 100 MHz 1 Alimentare, Linie semnal Perlă de ferită 0402 (1005 metric) 100mA 1Ohm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
HZ0402A601R-10 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
100mA
Producător
Laird-Signal Integrity Products
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
1Ohm
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0402 (1005 metric)
Tip filtru
Alimentare, Linie semnal
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de linii
1
Înălțime (Max)
0,020" (0,50mm)
Impedanță la frecvență
600 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,040" L x 0,020" l (1,01mm x 0,50mm)