3296W-1-203LF nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Bourns Inc.
În stoc: 5.070
Fișă de date
Similar
Bourns Inc.
În stoc: 4.235
Fișă de date
Nidec Components
20 kOhms 0,5W, 1/2W Pini PC Orificiu străpuns Potențiometru ajustabil Cermet 25.0 Rotație Reglare în partea superioară
3296W-1-203LF
Numărul produsului DigiKey
3296W-203LF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
3296W-1-203LF
Descriere
TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN TOP
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
3296W-1-203LF Modele
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Rezistență
20 kOhms
Putere (wați)
0,5W, 1/2W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,375" x 0,190" fațetă (9,53mm x 4,83mm)
Toleranță
±10%