CT-94EW203 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Nidec Components
În stoc: 300
Fișă de date
20 kOhms 0,5W, 1/2W Pini PC Orificiu străpuns Potențiometru ajustabil Cermet 18.0 Rotație Reglare în partea superioară
CT-94EW203
Numărul produsului DigiKey
563-CT-94EW203-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CT-94EW203
Descriere
TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN TOP
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
CT-94EW203 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Producător
Nidec Components
Număr de rotații
18.0
Serie
Tip ajustare
Reglare în partea superioară
Ambalaj
Vrac
Material rezistiv
Cermet
Stare piesă
Activ
Tip montare
Orificiu străpuns
Rezistență
20 kOhms
Stil terminație
Pini PC
Putere (wați)
0,5W, 1/2W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,378" x 0,189" fațetă (9,60mm x 4,80mm)
Toleranță
±10%