3296W-1-102LF
Numărul produsului DigiKey
3296W-102LF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
3296W-1-102LF
Descriere
TRIMMER 1K OHM 0.5W PC PIN TOP
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 kOhms 0,5W, 1/2W Pini PC Orificiu străpuns Potențiometru ajustabil Cermet 25.0 Rotație Reglare în partea superioară
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
3296W-1-102LF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Producător
Bourns Inc.
Număr de rotații
25.0
Serie
Tip ajustare
Reglare în partea superioară
Ambalaj
Tub
Material rezistiv
Cermet
Stare piesă
Activ
Tip montare
Orificiu străpuns
Rezistență
1 kOhms
Stil terminație
Pini PC
Putere (wați)
0,5W, 1/2W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,375" x 0,190" fațetă (9,53mm x 4,83mm)
Toleranță
±10%