3296W-1-103LF
Numărul produsului DigiKey
3296W-103LF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
3296W-1-103LF
Descriere
TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN TOP
Descriere detaliată
10 kOhms 0,5W, 1/2W Pini PC Orificiu străpuns Potențiometru ajustabil Cermet 25.0 Rotație Reglare în partea superioară
Modele EDA/CAD
3296W-1-103LF Modele
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Rezistență
10 kOhms
Putere (wați)
0,5W, 1/2W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,375" x 0,190" fațetă (9,53mm x 4,83mm)
Toleranță
±10%