R-78K9.0-0.5
Numărul produsului DigiKey
945-R-78K9.0-0.5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
R-78K9.0-0.5
Descriere
0.5A DC/DC-CONVERTER 'INNOLINE'
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul PoL neizolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 9V – – – 500mA 12V - 36V Intrare
Modele EDA/CAD
R-78K9.0-0.5 Modele
Curent - Ieșire (Max)
500mA
Ambalaj
Tub
Temperatură de funcționare
-40°C – 90°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Eficiență
94%
Tip
Modul PoL neizolat
Tip montare
Orificiu străpuns
Pachet/cutie
Modul 3-SIP
Tensiune - Intrare (Min)
12V
Mărime/Dimensiune
0,45" L x 0,30" l x 0,40" Î (11,5mm x 7,6mm x 10,2mm)
Tensiune - Intrare (Max)
36V