PV36Y203C01B00
Numărul produsului DigiKey
118-PV36Y203C01B00-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PV36Y203C01B00
Descriere
TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN TOP
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
20 kOhms 0,5W, 1/2W Pini PC Orificiu străpuns Potențiometru ajustabil Cermet 25.0 Rotație Reglare în partea superioară
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PV36Y203C01B00 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Producător
Bourns Inc.
Număr de rotații
25.0
Serie
Tip ajustare
Reglare în partea superioară
Ambalaj
Tub
Material rezistiv
Cermet
Stare piesă
Activ
Tip montare
Orificiu străpuns
Rezistență
20 kOhms
Stil terminație
Pini PC
Putere (wați)
0,5W, 1/2W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,378" x 0,197" fațetă (9,60mm x 5,00mm)
Toleranță
±10%