LY R976-PS-36-0-20-R18
Numărul produsului DigiKey
475-LYR976-PS-36-0-20-R18TR-ND - Bandă și mosor (TR)
475-LYR976-PS-36-0-20-R18CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
475-LYR976-PS-36-0-20-R18DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LY R976-PS-36-0-20-R18
Descriere
LED YELLOW DIFFUSED 0805 SMD
Descriere detaliată
Galben 588nm Indicație cu leduri – discretă 2V 0805 (2012 metric)
Modele EDA/CAD
LY R976-PS-36-0-20-R18 Modele
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2V
Prod.
Curent - Test
20mA
Lungime de undă - Maximă
591nm
Mărime/Dimensiune
2,00mm L x 1,25mm l
Înălțime (Max)
0,90mm
Dimensiune lentilă
1,30mm x 1,25mm