ECS-240-12-36Q-CWY-TR
Numărul produsului DigiKey
XC2468TR-ND - Bandă și mosor (TR)
XC2468CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
XC2468DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-240-12-36Q-CWY-TR
Descriere
CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
24 MHz ±10ppm Cristal 12pF 60 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
ECS-240-12-36Q-CWY-TR Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
60 Ohms
Temperatură de funcționare
-30°C – 85°C
Valori nominale
AEC-Q200
Frecvență
24 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (2,5x2)
Stabilitate frecvență
±15ppm
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,024" (0,60mm)
Capacitanță sarcină
12pF