LG R971-KN-1-0-20-R18
Numărul produsului DigiKey
475-LGR971-KN-1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
475-LGR971-KN-1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
475-LGR971-KN-1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LG R971-KN-1-0-20-R18
Descriere
LED GREEN DIFFUSED 0805 SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Verde 570nm Indicație cu leduri – discretă 2,2V 0805 (2012 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LG R971-KN-1-0-20-R18 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2,2V
Prod.
Curent - Test
20mA
Serie
Unghi de vizualizare
160°
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Lungime de undă - Dominantă
Culoare
Lungime de undă - Maximă
572nm
Configurație
Standard
Caracteristici
Culoare lentilă
Alb
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Transparență lentilă
Difuzat
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală în milicandele
Mărime/Dimensiune
2,00mm L x 1,25mm l
Stil lentilă
Dreptunghi cu parte superioară plată
Înălțime (Max)
0,90mm
Dimensiune lentilă
1,30mm x 1,25mm