LS R976-NR-1-0-20-R18
Numărul produsului DigiKey
475-LSR976-NR-1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
475-LSR976-NR-1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
475-LSR976-NR-1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LS R976-NR-1-0-20-R18
Descriere
LED RED DIFFUSED 0805 SMD
Descriere detaliată
Roșu 633nm Indicație cu leduri – discretă 2V 0805 (2012 metric)
Modele EDA/CAD
LS R976-NR-1-0-20-R18 Modele
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2V
Prod.
Curent - Test
20mA
Lungime de undă - Maximă
645nm
Mărime/Dimensiune
2,00mm L x 1,25mm l
Înălțime (Max)
0,90mm
Dimensiune lentilă
1,30mm x 1,25mm